Orientálne masážeMasáže do kancelárieMasáže pre tehuľkyZdravotné masážeRelaxačné masážeTvárové masážeČínske ozdravné masáže / zhongyi baojian anmo

Uvoľňjúca masáž do kancelárie

Chcete aby Vaša firma prosperovala lepšie? Organizujete nejakú výnimočnú udalosť vo Vašej firme a chcete ju využiť niečím novým, zaujímavým a zároveň užitočným? Ide Vám o úspech, produktivitu a spokojnosť zamestnancov máme pre Vás riešenie antistresová masáž do kancelárie.

Vaši zamestnanci nemusia nikam chodiť! My prídeme k Vám a priamo vo vašej firme im poskytneme relax a uvoľnenie.

V súčasnej dobe je čím ďalej viacej ľudí vystresovaných, veľmi zaneprázdnených, ktorí kladú na seba maximálne nároky, aby obstáli v tvrdej konkurencii. Toto všetko spôsobuje pokles ich produktivity a niekedy aj nechuť do práce. Jedným z najefektívnejších spôsobov zvýšenia produktivity a spokojnosti zamestnancov je naša 10 – 15 minútová masáž cez oblečenie priamo v kancelárii. Nielen zamestnanci budú spokojní, ale aj Vy budete príjemne prekvapení, ako sa Vám investícia do ich zdravia a pohody mnohonásobne vráti vo forme ich zvýšenej výkonnosti, morálky a loajálnosti. Masáž je možné zahrnúť do nákladov (sociálny fond).

Jedná sa o starú japonskú shiatsu techniku masáže v sede na špeciálnej ergonomickej stoličke. Klient zostáva kompletne oblečený. Vykonáva sa špeciálnymi hmatmi, ktorými sa uvoľňujú najviac postihnuté miesta stresom. Masáž je uvoľňujúca energetická s obsahom kombinácie akupresúrnych prvkov a techniky shiatsu. Cieľom je posilniť tok energie a to odblokovaním v meridiánoch – energetických kanáloch v tele. V priebehu masáže sa stimulujú body pozdĺž meridiánov na chrbte, šiji, ramenách, rukách, bokoch a hlave. Tok energie sa po masáži stáva silnejší, čo klient okamžite pocíti. Odporúča sa na uvoľnenie svalstva a odstránenie problémov vyplývajúcich zo sedavého zamestnania (napr. bolesti krčnej chrbtice) ako aj na obnovenie vitality klienta.

Účinky masáže
Uvoľnenie blokád na chrbtových a krčných partiách. Je vhodná pre ľudí, ktorí trpia častými migrénami, stuhnutosťou krčných šijový partií, bolesťami chrbta, krížov a bedier. Pravidelná masáž vám zabezpečí uvoľnenie celého tela a dodá energiu a silu na celý deň. Odstráneným energetických blokád sa zabezpečí zharmonizovanie toku energie v energetických kanáloch – meridiánoch, a tím dostatočné zásobovanie jednotlivých orgánov potrebnou na základe čoho dochádza k postupnému ustupovaniu zdravotných problémov. Akupresúrnou masážou dochádza k uvoľňovaniu chrbtových a krčných partií.

Výhody
Masíruje sa v sede bez nutnosti odhalenia
Špeciálna stolička je pohodlná a ľahko prenosná
Trvá iba 10 -30 minút, čo je výhodou priamo na pracovisku
Nie je potrebná žiadna príprava, čím sa eliminuje čas medzi 2 masážami a
zamestnanci nestrácajú čas čakaním mimo pracovného miesta
Zlepšuje odolnosť voči stresu
Upokojuje podráždenú nervovú sústavu, zvyšuje koncentráciu, zlepšuje vzájomnú komunikáciu oboch mozgových hemisfér

Kontraindikácie
Užívanie silných liekov, ktoré by napr. obmedzovali v šoférovaní, pri pokuse o otehotnenie, či v štádiu tehotenstva – v prvom trimestri, otvorené zranenia